Naujienos

Konferencija „Renesansas Lietuvos valdovų rezidencijoje: architektūra ir aplinka“

Gegužės 30 d., ketvirtadienį, 12 val. Joniškio istorijos ir kultūros muziejus kviečia į konferenciją „Renesansas Lietuvos valdovų rezidencijoje: architektūra ir aplinka“, kurios metu pranešimus skaitys Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų muziejaus mokslininkai. Konferencijoje dalyvausiančių Valdovų rūmų muziejaus mokslininkų pranešimuose bus aktualizuojami Renesanso architektūros bruožai ir kasdienės kultūros ypatumai Lietuvos Didžiųjų Kunigaikščių rūmuose Vilniuje.

Skaityti toliau »

Kviečiame į parodą „Mozės klajonės“

KVIEČIAME Į PARODOS ATIDARYMĄ!

Raudonojoje sinagogoje bus pristatyta Tautinių bendrijų tarybos pirmininko Daumanto Levo Todeso projekto „Mozės klajonės“ paroda!

Parodoje bus pristatyta daugiau nei dvidešimties skirtingų menininkų kūrybinės išlikusio Jakovo Bunkos skulptūros fragmento interpretacijos, simbolizuojančios ir amžinybę, ir laiko trapumą, atsidavimą lemčiai ir pasipriešinimą, aklumą ir regėjimą, pasiaukojimą ir tikėjimą.

Skaityti toliau »

Kviečiame siūlyti kandidatus Mato Slančiausko premijai gauti

Joniškio rajono savivaldybės administracija skelbia kandidatų atranką Mato Slančiausko premijai gauti. Premijos įteikimo organizatoriui – Joniškio istorijos ir kultūros muziejui kandidatai turi pateikti nustatytos formos anketą ir kraštotyros darbus arba jų kopijas iki 2023 m. kovo 1 d. Dėl detalesnės informacijos prašome teirautis el. p. erika.vitkauskiene@joniskis.lt

Skaityti toliau »